Jakość i bezpieczeństwo

Jakość i bezpieczeństwo

Pracujemy według precyzyjnych procedur jakościowych


W naszej pracy wykorzystujemy licencjonowane programy księgowe i najnowocześniejsze technologie bazodanowe, dostarczane przez liderów rynku (Microsoft, Sage Symfonia), kompatybilne z innymi programami dostępnymi na rynku.
Dzięki temu możemy sprostać wymaganiom naszych Klientów w zakresie integracji systemów informatycznych Klienta i naszych.

Ponadto w trosce o bezpieczeństwo zdeponowanych przez Klientów dokumentów i przekazanych informacji stosujemy zasady systemu bezpieczeństwa informacji.


Wiemy, jak ważna jest ochrona informacji, zarówno tych przekazywanych przez Klienta, jak i tych, których dostarcza nasze biuro rachunkowe, dlatego stosujemy najnowocześniejsze metody zabezpieczania danych (certyfikaty SSL), które zapobiegają dostępowi osób niepowołanych do informacji zgromadzonych na naszym serwerze oraz dokumentacji dostarczanej przez naszych Klientów.

Osiągamy to również poprzez ograniczenie dostępu do danych naszych Klientów jedynie do wybranych osób z firmy Klienta i pracowników Akandi dedykowanych do jego obsługi.

Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC z tytułu świadczonych usług.